Rendi ja seikle

Meilt saab rentida seiklemiseks vajalikku varustust.
Kui Sul on plaan mida teha, siis meilt saad rentida:

  • Kanuud
  • Räätsad
  • Matkauisud

Kanuud

Rentimiseks pakume klassikalisi klaasplasltist kanuusid valikus on 400 cm ja 500 cm kanuud. 400 cm kanuu sobib parasjagu kahele inimesele, see on kerge ja hõlpsalt juhitav. 500 cm kanuu mahutab 3 inimest ning kuigi see on kaalu poolest kogukam hoiab see väga hästi kurssi.

Kanuu rendihind on 30.-/päev, 50.-/nädalavahetus, 80.-/nädal.
Soovi korral pakume ka kanuude transporti hinnaga 0.40/km, algusega Elvast.

Kanuude rentimise tagatisraha on 100 EUR. Tagatisraha tagastatakse varustuse tagastamisel. Vajadusel arvatakse maha remondile kuluv summa ja leppetrahv tagastustähtaja ületamise eest.

Rendi hinna sisse kuuluvad 2 päästevesti ja 2 mõla (400 cm kanuu) või 3 päästevesti ja 3 mõla (500 cm kanuu), hauskar ja 2 vangliini.

Räätsad

Pakume alumiiniumist raamiga räätsasid. Räätsad kinnituvad lumelauale sarnase kinnitusega. Rentimisel näitame ette, kuidas neid jalale kinnitada.

Rendihind 10.-/päev, 15.-/nädalavahetus, 30.-/nädal

Rendihinnale lisandub tagatisraha 50.- Tagatisraha tagastatakse varustuse tagastamisel. Vajadusel arvatakse maha remondile kuluv summa ja leppetrahv tagastustähtaja ületamise eest.

Matkauisud

Pakume rentimiseks Lundhags Fleet matkauiske. Uisud kinnituvad lumelaua klambrit meenutava kinnitusega. Sobivad igale saapale aga soovitame kasutada kõrgemat, pahkluud toetavat saabast. Reguleerimiseks on vajalik nr 10 mutrivõti (tuleb soovi korral uiskudega kaasa). Vajadusel abistame ka reguleerimisega.

Rendi hind 10.-/päev, 15.-/nädalavahetus, 40.-/nädal.

Rendi hinna sisse kuuluvad uisud, jäänaasklid ja viskeliin.

Rendihinnale lisandub tagatisraha 50.- Tagatisraha tagastatakse varustuse tagastamisel. Vajadusel arvatakse maha remondile kuluv summa ja leppetrahv tagastustähtaja ületamise eest.

Kui Sul on soov varustuse rentimiseks, siis võta ühendust lounaretked@gmail.com